14 lutego to wyjątkowy dzień, w którym okazywanie uczuć przeplata się z podróżami do bliskich osób, spacerami i wspólnymi planami. Jednak niezależnie od tego, jak spędzamy Walentynki, bezpieczeństwo na drodze powinno pozostać naszym priorytetem.
Walentynkowe spotkania, wyjazdy czy powroty do domu często wiążą się z pośpiechem, emocjami. Chwila nieostrożności może mieć poważne konsekwencje dla wielu osób. Dlatego apelujemy – zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.
Odpowiedzialne zachowania to najlepszy sposób, by wrócić do domu bezpiecznie i by każdy – niezależnie od środka transportu – dotarł do celu swoich walentynkowych planów.
Troska o drugiego człowieka zaczyna się od odpowiedzialnych decyzji. Bezpieczne zachowanie na drodze to prosty, ale bardzo ważny gest.
BRD KGP


Powiązane posty
Krajowa Administracja Skarbowa: Uwaga na fałszywe wiadomości o zwrocie podatku!
Piotrkowscy fotograficy z nagrodami w XVI edycji „Piotrkowska przyroda”!
Zaproszenie na piknik na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Wysokiej w Piotrkowie 20 czerwca 2026