Zapraszamy na premierę spektaklu „Chcemy być sobą, czyli jak obudzić świat”.
KIEDY: 3 czerwca o godzinie 18:00
GDZIE: Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury
BILETY: 15 zł (do nabycia w kasie MOK i na KupBilecik.pl)
GDZIE: Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury
BILETY: 15 zł (do nabycia w kasie MOK i na KupBilecik.pl)
Przygotujcie się na thriller z elementami grozy, który przeniesie Was w mroczne lata 80..
To historia trzech dziewczyn o silnych charakterach, które muszą stawić czoła systemowi manipulującemu strachem i tajemniczemu zagrożeniu. Czy zdołają zaufać własnej intuicji i odnaleźć prawdę?
OBSADA
Na scenie wystąpią:
Wiktoria Gębicka
Zuzanna Krawczyk
Anastazja Król
Lena Kugiel
Ola Malik
Wiktoria Oszczyk
Ania Sawicka
Wiktoria Sitarz
Natalia Stępień
Lena Szczepanik
Asia Wachecka
Tosia Witczak
Gościnnie: Kuba Skóra
REALIZACJA
Scenariusz i reżyseria: Michalina Zielińska.
Zapraszamy na premierowy wieczór pełen napięcia i buntu!
Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie MOK i TUTAJ!
/mok.piotrkow.pl/


Powiązane posty
Krajowa Administracja Skarbowa: Uwaga na fałszywe wiadomości o zwrocie podatku!
Piotrkowscy fotograficy z nagrodami w XVI edycji „Piotrkowska przyroda”!
Zaproszenie na piknik na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Wysokiej w Piotrkowie 20 czerwca 2026